breadcrumbs_revolution_theme
" />

ТОВ «ВНІС-СХІД» (VNIS) є офіційним представництвом Всеукраїнського наукового інституту селекції (ВНІС). Зі списком офіційних дилерів компанії «ВНІС» Ви можете ознайомитися на сайті: vnis.com.ua

Компанія «ВНІС-СХІД» пропонує високоякісний посівний матеріал гібридів соняшнику і кукурудзи селекції ВНІС. У нас Ви можете придбати не тільки традиційні гібриди соняшнику, а й гібриди соняшнику під технологію Гранстар і Євро-Лайтнінг.

Доставка насіння соняшнику і кукурудзи здійснюється зі складу в м. Харків (вул. Северина Потоцького, 38 А) в будь-яку точку України. Доставка насіння можлива Новою поштою, Інтайм або самовивозом зі складу.

Компанія «ВНІС-СХІД» здійснює контроль якості посівного матеріалу сільськогосподарських культур за наступними параметрами: визначення посівних якостей, типовості гібридів соняшнику і кукурудзи, оцінка стійкості до гербіцидів трибенурон-метил (Гранстар), а також імідазалінової групи (Евро-Лайтнінг), і проведення фітоекспертизи насіння.

Наша мета - популяризація та розширення посівних площ під гібриди та сорти вітчизняної селекції в комплексі з діагностичними послугами в сільському господарстві, які допоможуть нашим клієнтам отримувати високоякісну і конкурентоспроможну продукцію.

Каталог: завантажити
Брошурка ріпак: завантажити

Наші контакти

Відділ продажу:
(095) 670-70-45 (vodafone/mts)
(098) 670-70-45 (kyivstar)
vnis.east@gmail.com
Понеділок-п'ятниця з 08:00 до 17:00


Web-комунікації, реклама, продаж:
(093) 670-70-45 - Ілля (lifecell/telegram)
Цілодобово