" />

Тут Ви зможете купити насіння соняшнику ВНІС за вигідною ціною з доставкою по Україні (Харків, Донецьк, Луганськ, Суми, Полтава, Черкаси та ін.) від оригінатора всеукраїнського наукового інституту селекції (ВНІС). Гербіцидостійке насіння соняшнику української селекції під Гранстар та Євро-лайтнінг.


На вимоги аграрного ринку ведучими селекціонерами світу започатковано програми по створенню сучасних гібридів культурних рослин, зокрема соняшнику, стійких до гербіцидів Гранстар (діюча речовинатрибенурон-метил) та Євро-Лайтнінг (діюча речовина імазапір та імазамокс).


Ключовими перевагами застосування гербіциду Гранстар у посівах гібридів соняшнику є контроль широкого спектру однорічних дводольних бур’янів, ефективна боротьба з осотом на початку вегетації соняшнику та відсутність обмежень у сівозміні.


Технологія Євро-Лайтнінг – унікальна можливість боротьби з однорічними дводольними та однорічними злаковими бур’янами одночасно, а головною перевагою застосування гербіциду Євро-Лайтнінг є ефективний контроль за розповсюдженням усіх рас (на сьогодні їх відомо 8) вовчка (Orobanche сumana, рос. заразиха). Вовчок – рослинний паразит соняшнику, який залежно від кількості квітконосів на одну рослину може значно знижувати урожайність посівів соняшнику. Вовчок широко розповсюджений на півдні України. Тому окрім генетичного захисту сучасних гібридів соняшнику від вовчка варто застосовувати технологію Євро-Лайтнінг.


Головною вимогою ефективного застосування технологій Гранстар та Євро-Лайтнінг у аграрному виробництві є висівання гібридів соняшнику, які мають генетичну стійкість до гербіциду!!!


Ефективність технологій Гранстар та Євро-Лайтнінг також залежить від якості гібридного насіння соняшнику, основним показником якого є генетична чистота насіння (типовість та гібридність). У лабораторії рослинництва компанії «АГРОГЕН НОВО» контроль генетичної чистоти насіння соняшнику можна здійснити на рівні генів з використанням електрофорезу молекулярно-генетичних маркерів за європейським стандартом ISO/TR17622 «Molecular biomarker analysis – SSR analysis ofsunflower».


Усі партії гібридів соняшнику селекції ВНІС перевіряються на стійкість до гербіцидів Гранстар та Євро-Лайтнінг з обов’язковим аналізом генетичної чистоти насіння соняшнику в лабораторії компанії «АГРОГЕН НОВО».


Гібриди соняшнику селекції ВНІС стійкі до гербіциду Гранстар: Сонячний настрій, Ауріс, Матадор, Дракон.


Гібриди соняшнику селекції ВНІС стійкі до гербіциду Євро-Лайтнінг: Армагедон, Карлос 105, Карлос 115.


ТОВ «ВНІС-СХІД»
Євро

Євро

2 850.00 грн.
Армагедон

Армагедон

Артикул:Акція
2 670.00 грн.
Атіла

Атіла

2 100.00 грн.
Еверест

Еверест

3 240.00 грн.
Карлос 105

Карлос 105

1 720.00 грн.
Карлос 115

Карлос 115

1 720.00 грн.
Лайм

Лайм

2 190.00 грн.
Сонячний настрій 50г/га

Сонячний настрій 50г/га

2 190.00 грн.
Фолк

Фолк

2 340.00 грн.
Шенон

Шенон

2 340.00 грн.
Показано з 1 по 10 з 10 (всього 1 сторінок)