" />

22-23 лютого проходитиме міжнародна агропромисловоа виставка «Зернові технології 2018». У рамках якої компаниія ВНІС бере участь. Де Ви зможете дізнатись особливості технології вирощування соняшнику та кукурудзи в різних кліматичних зонах України та в цілому про компанію.

«Зернові технології» - міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих виставкових заходів України та спрямована на просування інноваційних рішень на різних стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування зернових, бобових, круп’яних та олійних культур.

Агропромислова виставка об’єднує провідних постачальників обладнання, дилерів та представників виробничого сектору як зернового ринку України, так і компанії міжнародного формату. Значний досвід організаторів та сучасний виставковий комплекс створюють оптимальні можливості  для діалогу між виробниками технологічних рішень, фахівцями сільськогосподарських підприємств, керівниками господарств різних категорій та представниками влади, що сприяє пошуку нових партнерів, обміну сучасним досвідом та просуванню світових трендів на ринку України.

В 2018 році, як і в попередні роки, міжнародна виставка «Зернові технології» проходитиме одночасно з міжнародними спеціалізованими виставками «Agro Animal Show» та «Фрукти. Овочі. Логістика».

Традиційно, на агропромисловій виставці «Зернові технології 2018» буде широко представлене обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіннєвий матеріал, засоби захисту рослин, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, техніка та технології для виробництва зернової продукції більш ніж 300 вітчизняними та міжнародними компаніями.

Відвідувачі агропромислової виставки зможуть не тільки оглянути останні зразки сільськогосподарської техніки та обладнання, а й долучитися до обговорення важливих питань на форумах, конференціях, семінарах та майстер-класах.  В комплексі, це дозволить  операторам вітчизняного ринку  знайти оптимальні рішення  для підвищення ефективності їхнього бізнесу.

Семінари:

 21 лютого 2018  з 14,00 - 16,00 

навчальний семінар «Особливості технології вирощування соняшнику та кукурудзи в різних кліматичних зонах України», доповідач - заступник директора ТОВ «АПК ВНІС»  кандидат сільськогосподарських наук Скорик В. В. 

 21 лютого 2018  з 16,00 - 17,00 

 семінар "Комплексна діагностика для агропромислової галузі у випробувальній лабораторії "АГРОГЕН НОВО".

Доповідачі директор ТОВ "АГРОГЕН НОВО", к.б.н., доцент Попов Віталій Миколайович та завідувач відділу рослинництва ТОВ "АГРОГЕН НОВО", к.б.н. Тереняк Юлія Миколаївна.

27.01.2018