" />


Новини

Про фінансову підтримку розвитку фермерських господарств

Про фінансову підтримку розвитку фермерських господарств

19.11.2018

Шановні колеги та партнери!Раді повідомити Вам, що державна програма «Фінансова підтримка розвитку фермерських господарств», яка розпочала роботу в 2018 році продовжує працювати. Програмою передбачена підтримка фермерських господарств та вітчизняних селекціонерів та виробників насіння. Тому у 2019 році з держбюджету уряд виділяє 6,9 млрд грн на підтримку фермерських господарств і з них 1 мільярд г..

АКЦІЯ «ЩЕДРИЙ ЛИСТОПАД»

АКЦІЯ «ЩЕДРИЙ ЛИСТОПАД»

09.11.2018

ПРАВИЛА АКЦІЇ «ЩЕДРИЙ ЛИСТОПАД»1) Назва Акції «Щедрий листопад»: Акція – «Акційна пропозиція від ТОВ «АПК ВНІС»Акція (надалі – Акція)  - маркетинговий захід під умовною назвою «Щедрий листопад», що реалізується в рамках та відповідно до умов даних Правил, передбачає придбання Учасниками Акції акційної Продукції. Поводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих терит..

Міжнародна агропромислова виставка «Зернові технології 2018»

Міжнародна агропромислова виставка «Зернові технології 2018»

27.01.2018

22-23 лютого проходитиме міжнародна агропромисловоа виставка «Зернові технології 2018». У рамках якої компаниія ВНІС бере участь. Де Ви зможете дізнатись особливості технології вирощування соняшнику та кукурудзи в різних кліматичних зонах України та в цілому про компанію.«Зернові технології» - міжнародна агропромислова виставка, яка посідає головне місце серед спеціалізованих в..

Як захистити себе від підробки

Як захистити себе від підробки

20.12.2017

Як лідер української селекції, компанія «ВНІС» вважає своїм головним обов’язком уберегти наших клієнтів від дуже поширеного на сьогодні явища — підробок насіння гібридів кукурудзи та соняшнику, які користуються у сільськогосподарських виробників великим попитом.Варто розуміти, що підроблене насіння, у кращому випадку,не відповідає заявленим характеристикам та&nbs..

Міжнародна масложирова конференція Казахстану «KazOil 2017»

Міжнародна масложирова конференція Казахстану «KazOil 2017»

04.12.2017

29 листопада 2017 року місті Астана, Казахстан пройшла перша міжнародна масложирова конференція Казахстану «KazOil 2017» в якій також брала участь компанія «ВНІС-СХІД».В останні 5 років Казахстан, будучи традиційно зерновим державою, зміщує пріоритети і активно нарощує виробництво олійних культур. Політика держави, спрямована на диверсифікацію посівів і субсидування вирощування олійних культу..

Селекція рослин стійких до гербіцидів

Селекція рослин стійких до гербіцидів

16.03.2016

Селекція рослин стійких до гербіцидів Гранстар та Євро-ЛайтнінгНа вимоги аграрного ринку ведучими селекціонерами світу започатковано програми по створенню сучасних гібридів культурних рослин, зокрема соняшнику, стійких до гербіцидів Гранстар (діюча речовина трибенурон-метил) та Євро-Лайтнінг (діюча речовина імазапір та імазамокс).Ключовими перевагами застосування гербіциду..

Показано з 1 по 6 з 6 (всього 1 сторінок)